Ремонт кондиціонерів (Київ)

Лівий берег: Троєщина, Воскресенка, Лісовий масив, Дарниця

Наші майстри виконують повний спектр послуг з ремонту кондиціонерів і спліт-систем побутового призначення (будинок або офіс).

Кондиціонери – досить складна техніка, і тому з’ясувати точну причину несправності можна тільки при наявності спеціального діагностичного обладнання. Не намагайтеся зробити це «наугад»! Краще відразу зверніться до майстрів своєї справи, які мають всі необхідні інструменти і досвід ремонту.

Місцезнаходження

Ми надаємо послуги з ремонту кондиціонерів на Лівому березі Києва (Троєщина, Воскресенка, Лісовий масив, Дарниця). Ремонт здійснюється фахівцями зі стажем роботи не менше 5 років.

Строки

Зазвичай виїзд майстра і ремонт будь-якої складності займають не більше 24-х годин з моменту звернення або в будь-який інший (зручний для вас) день. Після проведення всіх робіт майстер видає квитанцію з гарантійними зобов’язаннями терміном до 1 року.

Ціни

Точна вартість ремонту визначається за результатами діагностики та залежить від моделі кондиціонера і виду несправності. Але орієнтовні розцінки на найчастіші поломки такі:

Види робітЦІНА
1Виклик фахівця і діагностика обладнання (при відмові від ремонту)300 грн.
2Виклик фахівця і діагностика обладнання (при ремонті)Безкоштовно
3Дрібний ремонт обладнаннявід 300 грн.
4Чистка кондиціонеравід 450 грн.
5Заправка кондиционеравід 500 грн.
6Ремонт модуля управліннявід 800 грн.
7Ремонт дренажної системивід 400 грн.
8Усунення протіканнявід 400 грн.
9Заміна компресоравід 500 грн.
10Ремонт компресора кондиціонеравід 800 грн.
11Ремонт радіаторавід 500 грн.
12Сервісне обслуговування одного кондиціонера:
Повне очищення внутрішнього і зовнішнього блоків
дезінфекція
Дозаправка фреоном (при витоку до 25%)
Перевірка герметичності фреонової магістралі
Діагностика можливих несправностей
від 350 грн.
13Заправка кондиціонеравід 680 грн
(залежно від потужності)

* Ціни тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

**У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 300 грн. за виїзд майстра і діагностику.

Заявка на ремонт


Найчастіші причини поломок кондиціонерів

  • Помилки монтажу. Неправильне розміщення блоків (наприклад, поруч з обігрівальними приладами), занадто звивиста траса, погана якість з’єднань трубок контуру охолодження і інші порушення технології наближають поломку кондиціонера.
  • Умови експлуатації. При відсутності належного обслуговування фільтри кондиціонера засмічуються і холодоагент не встигає випаровуватися. Це, в свою чергу, провокує гідроудар – в компресор потрапляє рідкий фреон і виводить його з ладу. Також проблеми можуть виникнути після того, як не всесезонну модель включили при мінусовій температурі.
  • Витік фреону з системи. Така поломка завжди критична незалежно від причини. До речі, навіть при ідеальному монтажі і бездоганною експлуатації раз в 3 роки слід виконувати перезаправку халадогента.